Cestovní pojištění od ČSOB Pojišťovny
reklama
 
Domů > Testy > Testy aut

Test Fordu C-Max 1,6 EcoBoost: rodinné auto mrštné jako ještěrka

30.května 2011 00:01
Petr Buček
V mnohém se nový Ford C-Max podobá svému předchůdci – opět patří mezi rodinnými auty s vysokou karoserií k těm, které se velmi dobře řídí, ale objemem kufru se neřadí k nejlepším.
celý článek
 

Test Škody Yeti 1,2 TSI – základní motor jí sedí

17.května 2011 00:01
Martin Urban
Třetím vozem v testu AutemBezpečně.cz, který měl pod kapotou přeplňovanou dvanáctistovku na benzin, je Škoda Yeti. I tak robustnímu vozu malý motor stačí, pohon na benzin podporuje turbodmychadlo. A k velmi dobrému svezení, jaké Yeti nabízí, není potřeba pohon všech kol.
celý článek
 

Test Citroënu C4 1,6 VTi: ve znamení komfortu a designu

27.dubna 2011 00:01
Petr Buček
Nový Citroën C4 se v testu AutemBezpečně.cz představil jako komfortní vůz se slušným prostorem a příznivou cenou. Testovaný benzinový motor 1,6 VTi však polykal v průměru 8,5 litru paliva na 100 km, což je při současných cenách u čerpadel hodně.
celý článek
 

Toyota Corolla 1,6 v testu – překvapivě úsporný sedan

30.března 2011 00:01
Martin Urban
Sedany jsou očima rodiny nebo aktivního člověka převážející sportovní náčiní na vymření. Ale na druhou stranu řadě lidí vyhovují třeba i proto, že dávají autu jeho klasické tvary. Automobilky je stále nabízejí, svých pár zákazníků si vždycky najdou, tak proč je posílat ke konkurenci. Třetím sedanem z téměř čtyřicítky aut testovaných redakcí AutemBezpečně je Toyota Corolla s benzinovou šestnáctistovku s velkým výkonem, ale nízkou spotřebou.
celý článek
 

Test globálního miniauta Nissan Micra - oproti předchůdci působí usedleji

16.března 2011 00:01
Martin Urban, Nissan
Přesně před rokem byl na loňském autosalonu v Ženevě představen nový Nissan Micra. Čtvrtá generace drobného vozu uhladila své rysy s cílem stát se světovým autem. Záměr prodávat micru ve 160 zemích světa ubral autu na svébytnosti oproti předchozí generaci. V tuzemsku se Nissan Micra nabízí zatím jen s jedním motorem.
celý článek
 

Test Toyoty Auris HSD: hybrid je tichý a úsporný hlavně ve městě

17.února 2011 00:01
Martin Urban
Pět a půl litru benzinu ve městě usrkovala z nádrže testovaná hybridní Toyota Auris. To je velmi dobrý výsledek, přiblížit se mu v úspornosti mohou jen turbodiesely s ekologickými pakety zahrnujícími automatické vypínáním motoru po zastavení. Na okreskách a na dálnici už tak testovaná toyota s hybridním pohonem za motory na naftu zaostávala.
celý článek
 

Tři dětské sedačky vedle sebe? Jen pár aut pamatuje na větší rodinu.

7.února 2011 00:00
ÖAMTC
Dětské autosedačky jsou náročné na prostor, a auta přestávají jejich nárokům stačit. Německá organizace Stiftung Warentest otestovala 23 aut různých velikostí, aby zjistila, kolik dětí usazených do svých sedaček uvezou. S překvapením zjistila, že často ani auta vydávající se za rodinná nemají dost místa pro tři děti.
celý článek
 

Test omlazeného Citroënu Grand C4 Picasso 1,6 e-HDi: ve znamení výhledu a prostoru

3.února 2011 00:01
Petr Buček
Citroën C4 Picasso prodělal lehkou designérskou proměnu a jeho povedený motor 1,6 HDi se dočkal na úspory zaměřené technologie start-stop. Stejně jako dosavadní model nabízí Grand C4 Picasso výborný vnitřní prostor a jedinečný výhled z vozu hlavně díky vysokému čelnímu sklu.
celý článek
 

Škodovkami 4x4 velmi rychle po asfaltu a plíživě pomalu v terénu

28.ledna 2011 00:01
Petr Buček
Chvíli jedeme krokem a zadní kolo yetiho je metr nad terénem. Za půl hodiny už sedíme v octavii, pneumatiky piští v ostré zatáčce a z vysílačky dostáváme pokyn: „A teď plný plyn a za mnou!“ Kdyby nepřišel pokyn z úst bývalého závodníka formule 3, tak takhle rychle nejedu.
celý článek
 

Test Volkswagenu Passat 1,8 TSI: král, který se změnil jen napovrch

25.ledna 2011 00:01
Petr Buček
Volkswagen Passat patří po dlouhá léta mezi nejlepší kombíky střední třídy, často kraluje a vyčnívá nad svou konkurencí. Ve svém nejnovějším vydání nedostal úplně novou techniku, ale už tak dobrý základ svého předchůdce vyladil po stránce noblesnějšího designu a do výbavy přibral celou armádu bezpečnostních elektronických systémů.
celý článek
 
|< < 1|2|3|4|5... > >|
 

22.11.2017 0:00:38