Cestovní pojištění od ČSOB Pojišťovny
reklama
 
Domů > Zprávy

K moři jeďte radši v červnu. Dálnice se zaplní po 25. červenci

8.dubna 2011 00:00
ÖAMTC
Absolutní dopravní špička na dálnicích k moři přijde letos po 25. červenci. To začínají prázdniny několika německým spolkovým zemím.

celý článek
 

Prodejům aut letos vládne trio škodovek v pořadí Octavia, Fabia a Superb

7.dubna 2011 00:01
Škoda Auto
Škodovkám patří stupně vítězů v prodejích nových osobních aut za první tři měsíce letošního roku. Mladoboleslavská automobilka suverénně vládne nadále pořadí značek, následují Renault, Ford, Volkswagen a Hyundai.
celý článek
 

Vedle potravin a oblečení nabídne britské Tesco i ojetá auta

5.dubna 2011 00:03
Ford
Zatímco české Tesco v tiskové zprávě datované na Apríla oznámilo, že zákazníkům nabídne dobíjení kreditu do mobilu na pokladnách svých prodejen, v Británii obchodní řetězec oslovil počátkem dubna motoristy nabídkou ojetých aut. Nakupují se zde jinak než potraviny, ale i způsobem odlišným od běžného pořizování jetého auta – na objednávku a výhradně po internetu, a to včetně prohlídky auta.
celý článek
 

Ideální okamžik pro přezutí pneumatik neexistuje

4.dubna 2011 00:01
ÖAMTC
S posledním březnem skončila povinnost používat zimní pneumatiky na silnicích označených značkou auta se sněhovou vločkou a teploty už pravidelně atakují hranici dvaceti stupňů. Je čas přezout zimní pneumatiky.
celý článek
 

Předjížděním na okreskách se moc času neušetří, ukázal test

31.března 2011 00:01
ADAC
Netrpěliví řidiči, kteří se neustále cpou dopředu a předjíždějí na okreskách jedno auto za druhým, moc času neušetří. Potvrzení vystavil německý autoklub ADAC, který porovnal v reálném provozu poklidně jedoucí auta s jejich agresivními kolegy.
celý článek
 

Škodovka představila akční řadu Magic: Fabia od 229 900 Kč se čtyřletou zárukou

29.března 2011 00:01
Škoda Auto
S příchodem jara osvěžila Škodovka svou nabídku o akční nabídku pojmenovanou Magic. Týká se Fabie i Fabie Combi a rodinného Roomsteru. Výbava zahrnuje kromě čtyřleté záruky také klimatizaci, litá kola nebo autorádio.
celý článek
 

Špinavé auto patří do myčky, za jeho očistu na vlastním pozemku či na ulici hrozí pokuta

28.března 2011 00:03
WashTec
Motoristům prakticky nezbývá jiná možnost umytí auta než zajet do profesionální myčky. Pokud za ni chce ušetřit a vůz myje přímo na ulici, na dvorku nebo na zahradě, dopouští se přestupku. Mýt auto takovým způsobem se totiž nesmí, hrozí kontaminace vody.
celý článek
 

Tragédie v Japonsku brzdí výrobu aut ve světě, Škoda zatím ohrožena není

24.března 2011 00:01
Opel, Nissan, Toyota
Toyota, Honda, Nissan, Mazda… prakticky všichni japonští výrobci aut mají problémy. Že se budou automobilky na Japonských ostrovech potýkat s následky ničivého zemětřesení, se dalo předpokládat. Východní země coby globální dodavatel elektroniky a dalších nezbytných součástek ale nyní nedokáže zásobovat ani vzdálené automobilky, které jsou na jejích dodávkách závislé. Namátkou Peugeot, Volvo nebo Opel…
celý článek
 

Posádku nového VW Tiguan bude hlídat více elektroniky

22.března 2011 00:01
Volkswagen
Ani ne pětiletý menší z off-roadů Volkswagenu se dočkal omlazovací kúry. Kromě kosmetických změn dostal do vínku elektronické systémy, které udrží řidiče při vědomí a vůz v daném jízdním pruhu. Auto si mohou zájemci objednat už teď od 469 tisíc korun, do českých a moravských autosalonů dorazí v srpnu.
celý článek
 

Britský rádce spotřebitelům doporučil nejlepší auta roku 2011, Škodovky bodovaly v několika kategoriích

21.března 2011 00:01
Škoda Auto, Audi, Seat
Magazín What Car? každoročně doporučuje zákazníkům ta nejlepší auta v různých třídách, od malých aut až po luxusní. Hledí na to, aby motorista za slušnou cenu dostal to nejlepší na trhu. Škodovky ve srovnání zabírají ve třech kategoriích přední pozice, vždy patří k autům za nízkou cenu.
celý článek
 
|< < 1|2|3|4|5|6|7|8|9|10... > >|
 

22.11.2017 15:43:55