Cestovní pojištění od ČSOB Pojišťovny
reklama
 
Domů > Zprávy

Tepleji v autě: vyhřívat lze sedadla, volant a na dálku celý interiér

1.února 2011 00:00
Škoda Auto a Opel
Nasednutí do promrzlého auta není příjemné, ačkoliv moderní vozy umí svůj interiér rychle vytopit. Při koupi nového auta stojí za zamyšlení, zda nepřijde vhod vyhřívání sedadel, někteří výrobci zahřívají také volanty. Rozehřát sedadlo je však možné i ve starších vozech.
celý článek
 

Sedmimístný Fiat Freemont zamíří do prodeje v půlce roku

26.ledna 2011 00:00
Fiat
Fiat se propojil s americkým koncernem Chrysler a začíná úzce spolupracovat také s ostatními značkami patřícími pod jeho křídla, jako jsou Dodge nebo Jeep. V Evropě se v létě objeví Fiat Freemont - téměř stejné auto nabízely donedávna prodejny vozů Dodge v podobě modelu Journey. Od poloviny roku bude ke koupi i v České republice.
celý článek
 

Kdo nechce riskovat pokutu, má týden na pořízení dálniční známky 2011

24.ledna 2011 00:02
Martin Urban, Filip Klomínek
Už jen pár dní mohou s čistým svědomím vyjet na dálnice ti, co mají loňský kupon. Jeho čtrnáctiměsíční platnost vyprší 31. ledna. Soudě podle masové povinné výměny řidičských průkazů na poslední chvíli koncem prosince se určitě najdou motoristi, co půjdou známku pro rok 2011 shánět poslední lednový den.
celý článek
 

Co s mlhou v autě? Pomůže klimatizace, ubrousky nebo sprej

21.ledna 2011 00:01
GTÜ
Zamlžená či orosená skla uvnitř auta jsou velkým nepřítelem řidiče - ten už se hodlá rozjet, ale mlha na sklech mu to nedovolí. Výborným pomocníkem je v této situaci klimatizace, pomohou také speciální ubrousky nebo sprej.
celý článek
 

Subaru chystá malý praktický minivan Trezia, půjčí si jej od Toyoty

20.ledna 2011 00:02
Subaru
Japonský výrobce soustředěný na auta s pohonem 4x4 chystá malé MPV. Chce udržet zákazníky u své značky, kteří velké Subaru už mají a nyní potřebují něco menšího, úspornějšího, kde pohon všech kol není nutný. A nechce stát stranou zájmu rodin o praktické prostorné auto s nízkou spotřebou.
celý článek
 

Vhodná doba na nové pneumatiky – po čtyřech, šesti, deseti letech provozu?

19.ledna 2011 00:01
Goodyear Dunlop, Fulda
Odpovědný motorista kontroluje tlak v pláštích svého auta aspoň dvakrát za měsíc, čas od času i hloubku vzorku. Od pohledu jsou v pořádku a dezén je ještě v normě, ale už si ani nemůže vzpomenout, jak dlouho pneumatiky vlastně má. Nabízí se pak otázky, kolik let je možné s klidným svědomím pneumatiky používat, zdá má na životnost gumy vliv oprava po defektu a co její stav nejvíce ovlivňuje.
celý článek
 

Ceny benzinu a nafty při cestě na zahraniční lyžařskou dovolenou: Levněji je v cizině

17.ledna 2011 00:01
TCS
O dvě koruny levnější naftu než v Česku prodávají rakouské čerpací stanice. Motoristé mířící do zahraničí na zimní dovolenou nebo za prací ušetří nejen při tankování v Rakousku, ale i v dalších zemích.
celý článek
 

Dům na kolečkách sbalený do interiéru auta, to je SwissRoomBox

12.ledna 2011 00:02
SwissRoomBox
Švýcaři mají další patent, přinejmenším patent na dobré nápady. Vedle vynikajících sýrů, nožíků švýcarské armády do nepohody a nadmíru přesných hodinek nyní vyrukovali se zlepšovákem na výlety do přírody. Na stan a kemp mohou výletníci zapomenout, když na výlet s sebou povezou SwissRoomBox - tedy kuchyň, jídelnu, sprchu i ložnici v jednom.
celý článek
 

ČOI uveřejnila seznam čerpacích stanic, které prodávaly palivo nesplňující normy

11.ledna 2011 12:30
(ilustrační) ARAL
Česká obchodní inspekce uveřejnila seznam čerpacích stanic, u kterých loni odhalila nekvalitní palivo. Inspektoři v roce 2010 odebrali 1866 vzorků pohonných hmot, porušení norem laboratorní testy odhalily ve 148 případech. ČOI uložila 49 pokut ve výši téměř 8,3 milionu korun. Největším hříšníkem byla společnost Falko II Czech, které ČOI uložila pokuty v celkovém součtu 4,35 milionu korun.
celý článek
 

Na detroitském autosalonu jsou k vidění elektrické fordy, hybridní toyoty a levný passat

11.ledna 2011 00:00
Mercedes
Včera začal v Detroitu první velký světový autosalon nového roku, který se nese v duchu moderních technologií - snad každá automobilka přivezla na severoamerickou výstavu ukázat své nové modely s hybridními nebo čistě elektrickými pohony. A Evropané si mohou zase jen zoufat, že jsou auta v USA o tolik levnější než na starém kontinentu.
celý článek
 
|< < 1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13... > >|
 

22.11.2017 15:42:56